Łowisko Bielinek

położone jest na zachodniej ścianie województwa zachodnio pomorskiego. Jego początki sięgają blisko 100 lat, gdy postanowiono utworzyć w tym miejscu żwirownię. Przez dekady, z krótkimi przerwami, woda była zamknięta dla wędkarzy co dało efekty w postaci niezliczonej ilości rekordowych ryb! Dzięki wciąż aktywnej żwirowni, akwen jest w ciągłym połączeniu z rzeką Odrą, która na tym odcinku jest linią graniczną z Niemcami. Jak na jeziora pokopalniane przystało, dno jest szalenie zróżnicowane. Liczne górki, łagodne spady , ostre kanty czy też płaskie, rozległe blaty z bujną roślinnością to to czego możecie oczekiwać od Bielinka.

Nasze Okazy!

Łowisko posiada powierzchnie około 400 hektarów z głębokością średnią, zależną od poziomu Odry, na poziomie 5m a maksymalną sięgającą aż 22m. Zasoby wody są bogate w niemalże każdy gatunek ryb występujący w Polsce. Z całą pewnością jednak, to co tak naprawdę ściąga spinningistów z całej polski i nie tylko są potężne szczupaki, sandacze a czasami też okonie za którymi można przemierzać setki kilometrów. Złowienie nowej życiówki na pewno ułatwi Państwu nasz przewodnik Bartek który jest do dyspozycji i chętnie podzieli się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem!

Na miejscu zastaniecie bezpieczne, duże łodzie Semper 500 wyposażone w najnowocześniejszą elektronikę w postaci trzech echosond w tym funkcji LIVE, silnik dziobowy z GPS oraz 10cio konny silnik spalinowy. Na jednostkach nie zabrakło również wyposażenia w postaci skutecznych przynęt takich marek jak FishUp czy Westin , przystosowanych wędek o rożnych parametrach oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów.

Ciekawostką może być również to iż łowisko zawdzięcza swoją nazwę, jednej z największej populacji w kraju orła bielika, którego z łatwością każdy odwiedzający spotka! Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami! Pozwól sobie spełniać marzenia!! Do zobaczenia nad wodą 😊

Skontaktuj się

Adres

Bielinek

Telefon

+48 797 517 127

E-mail

rezerwacje@bielinek.eu

Preferujemy kontakt mailowy, ponieważ na łowisku jest słaby zasięg i telefon jest często poza zasięgiem.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.